Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

O Centrum

Nasz Zespół

ZESPÓŁ MERYTORYCZNY

Nasz zespół – w zarządzaniu mamy wspólny cel, określony i dostrzegany przez wszystkich członków zespołu.  Stawiamy na  współpracę, dobrą komunikację oraz dobre relacjami. Pracujemy  w pozytywnej atmosferze, otwartości i bez większych konfliktów. Lubimy to co robimy i lubimy się nawzajem. Łączy nas wewnętrzna motywacja, zaufanie, różnorodność poglądów, otwartość na zmiany i poczucie humoru.

DZWONI BYTOM

Nasz zespół cechuje duże doświadczenie (część z nas pracuje w Centrum DZWONI od samego początku) oraz energia do pracy. To samo zresztą dotyczy osób, które wspieramy. Dodając do tego relacje z pracodawcami nasze Centrum tworzy zaufaną i przede wszystkim skuteczną markę na Śląsku i w Zagłębiu.

Zainicjowaliśmy także kampanię #normalniesiepracuje, która z jednej strony ma promować zatrudnienie osób z niepełnosprawnością intelektualną na otwartym rynku pracy, z drugiej włączać w nasze działania społeczność lokalną.

DZWONI GDAŃSK

Opis DZWONI

DZWONI JAROSŁAW

Jak w kilku słowach opisać zespół Centrum DZWONI w Jarosławiu? Jest to bardzo ciężkie zadanie, ponieważ o każdym z nas można napisać oddzielną książkę. Nasze Centrum tworzy ośmiu oddanych specjalistów oraz czterech wolontariuszy, którzy każdego dnia mierzą się z wyzwaniami, jakie przynosi otaczający świat. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy uzupełniają się na każdym kroku i tworzą zgrany zespół.

 

DZWONI OSTRÓDA

Nasz zespół to siedem różnych osobowości, siedem różnych poglądów, siedem różnych metod i siedem różnych pomysłów. Jak to pogodzić? Jak połączyć w całość? Jesteśmy jak elementy jednej układanki- każdy inny i niepowtarzalny, ale sam jest za mały, aby zdziałać wielkie rzeczy. Dopiero połączone razem są silne, wyjątkowe i zdolne do tego, co z pozoru niemożliwe. Nasz zespół jest jak takie dobrze stworzone puzzle. To jest nasz przepis na sukces- odpowiednio dobrane osoby, z różnymi temperamentami, innym światopoglądem, a także odmiennymi sposobami działania. Dzięki temu każdy z nas ma przestrzeń do działania w tym zakresie, w którym się sprawdza, czuje się pewnie i potrafi zrealizować założony cel.

DZWONI WARSZAWA

 

DZWONI ZGIERZ